Rzeźba

Rzeźba
na zamówienie

- kompleksowa realizacja

Oferujemy kompleksową realizację rzeźby. Wykonujemy pomniki, statuetki, a także serie modelarskie oraz elementy wolnostojące i reklamowe - od projektu, poprzez rysunki techniczne, realizację modelu, aż po montaż. Pracujemy w różnych materiałach.

Figury hiperrealistyczne i portrety

Tworzenie figur hiperrealistycznych to połączenie talentu, precyzji i pasji. Tworzymy prawdziwe działa sztuki, które zdumiewają podobieństwem do natury. Korzystamy z najwyższej jakości materiałów. Nasze prace wyróżnia precyzja detali, proporcji oraz umiejętność odtwarzania różnorodnych faktur.

Statuetki, figury okazjonalne, popiersia

Portret rzeźbiony czy malowany albo statuetka to najlepszy prezent . Portrety wykonujemy na podstawie nadesłanych fotografii . Każda nasza rzeźba opisana jest certyfikatem autentyczności i sygnowana, co dodatkowo wzmacnia jej wartość.

Rekwizyty scenograficzne, lalki i scenografie i kostiumy

Mamy wieloletnie doświadczenie w branży. Dzięki wiedzy materiałoznawczej, karkołomne pomysły są nam niestraszne. Cenimy sobie realizacje niestandardowe. Kreatywność i inspiracja to nasze drugie imię.

Rzeźba plenerowa, ogrodowa i architektoniczna

Mała architektura czy rzeźba plenerowa to elementy, które wprowadzają w przestrzeń charakter, sznyt i magię. Pomniki, krasnale, architektoniczne maszkarony, płaskorzeźba - to wszystko dla Państwa możemy stworzyć od projektu po montaż.

Artystyczne, rzeźbiarskie dekoracje salonów, biur

Unikatowa, spersonalizowana rzeźba, artystyczny zaprojektowany element dekoracyjny, podniesie prestiż i nada niepowtarzalnego charakteru Twojemu wnętrzu. Wolnostojąca rzeźba, posąg, a może artystyczne elementy dekoracji? W tym temacie stawiamy na maksymalny indywidualizm dopasowany do Twoich preferencji, bez względu czy będzie to nowoczesny minimalizm, klasyczna elegancja czy ekstrawagancka dekoracja.

Scroll to Top