Malarstwo

Obrazy na zamówienie

Wykonujemy kopie malarstwa dawnego i obrazy powstałe w oparciu o tradycyjne rzemiosło, malarstwo iluzoryczne, portrety i malarstwo nowoczesne. Korzystamy z technik malarstwa charakterystycznych dla danej epoki.

Malarstwo ścienne, graffiti

Ozdobne malowanie ścian ma swoje korzenie sięgające tysiącleci wstecz. Już od zarania dziejów ludzie wykorzystywali tę technikę, by nadawać swoim wnętrzom unikalny charakter i piękno. Coraz chętniej po tę formę wyrazu sięgają deweloperzy, architekci, instytucje. Tworzymy obrazy na miarę wskazanych wnętrz, malujemy graffiti, które nadaje przestrzeni maksymalnie zindywidualizowany wydźwięk.

Portret na zamówienie

Portret to ponadczasowy wyraz szacunku, miłości, pamięci. Wykonujemy personalizowane portrety ze zdjęć w różnych technikach. Dbałość o detale i wieloletnie doświadczenie sprawia, że obrazy są odzwierciedleniem rzeczywistości.

portret, akwarela

Projektowanie wnętrz i malarstwo

Projekty wnętrz, freski, malarstwo sztalugowe, serie malarskie, Tutaj stworzymy dla Państwa malarstwo powstałe na miarę Państwa wnętrza. Stawiamy na maksymalny indywidualizm.

Scroll to Top