Modele pracy

Projektowanie wnętrz

PREFERUJEMY TRZY MODELE WSPÓŁPRACY. Co istotne – pracujemy również zdalnie.

[Poniższe ceny należy uznać za orientacyjne, gdyż do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.]

1 model:

Projekt kompleksowy bez fotorealistycznych wizualizacji, ale z wizualizacjami 3d.
CENA: 79 netto/m kw.

Jest to propozycja, która zawiera opracowanie koncepcyjne i funkcjonalne w postaci wizualizacji 3d (dwie/trzy wersje do wyboru) oraz projekt wykonawczy, na który składają się np. rysunki techniczne, instalacyjne, siatki glazurnicze, projekty mebli, rozwinięcia ścian, sufitów, a także zestawienia ilościowe oraz przygotowanie zamówień na materiały np. płytki, podłogi, ceramikę, armaturę, oświetlenie (lampy i osprzęt).
Projekt koncepcyjny w postaci wizualizacji 3d jest przedstawieniem koncepcji projektanta wnętrz i podlega modyfikacji w celu osiągnięcia najlepszego efektu, pożądanego przez Zleceniodawcę. Projekt wykonawczy zostaje opracowany po zaakceptowaniu projektu koncepcyjnego i w związku z tym każda kolejna modyfikacja wynikająca z wprowadzanych przez Klienta zmian jest dodatkowym opracowaniem płatnym 25zł/m.

W cenie projektu kompleksowego są 3 spotkania, wspólny wybór materiałów w salonach czy składach oraz jedno spotkanie z wykonawcą w celu omówienia założeń i szczegółów projektu.

– Nadzór autorski płatny oddzielnie:
180 zł/ dziennie
lub 40 zł/ godzina

2 model: fotorealistyczny

To projekt kompleksowy wzbogacony o dokładne wizualizacje fotorealistyczne i nadzór autorski.
CENA: 149zł/m kw.

3 model: konsultacja projektowa

Konsultacja to forma projektu oparta na stworzeniu wizji architekta na miejscu projektowanej przestrzeni oraz jej zaplanowanie, zobrazowanie i usystematyzowanie w postaci szkiców oraz zestawienie danych niezbędnych do jej realizacji. Usługa ta jest szybka, skierowana dla osób z wyobraźnią przestrzenną. Przygotowywane szkice są czytelne dla klienta i dla wykonawców. Wybór materiałów to wynikowa zaproponowanych na spotkaniu propozycji i następuje on albo podczas konsultacji na podstawie palety próbników, które architekt ma ze sobą podczas konsultacji, albo po spotkaniu, drogą elektroniczną w postaci aktywnych linków do materiałów czy elementów pozostałych dekoracji i wyposażenia jak lampy czy meble gotowe.
Koszt konsultacji, w zależności od zakresu opracowania i czasu konsultacji, mieści się w zakresie ceny 500 zł – 1600zl.